سخن روز /
اداره تعاون روستایی شهرستان بیضاء افتتاح شد.
در جلسه شورای اداری شهرستان بیضا؛
1399/08/11

در جلسه‌ی شورای اداری شهرستان بیضا دفتر اداره تعاون روستایی این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان فارس: صبح دیروز شنبه 10 آبان با حضور همتی فرماندار بیضا سید احمد احمدی‌‌زاده معاون اداری و مالی سازمان تعاون روستایی و جمعی از مسئولین شهرستانی دفتر اداره تعاون روستایی این شهرستان افتتاح شد.

نقش تعاون روستایی در تامین نهاده‌ها

 همتی فرماندار بیضا گفت: با افتتاح این اداره و با توجه به فصل کاشت محصولات کشاورزی به ویژه گندم و جو نقش شرکت‌های تعاونی روستایی و تعاونی تولید در زمینه تامین نهادهای مورد نیاز کشاورزان باید پر رنگ‌تر از گذشته باشد.

 نماینده عالی دولت در این شهرستان گفت: با توجه اینکه شهرستان بیضا در زمینه تولید انواع محصولات کشاورزی، دام و طیور رتبه برتر استان را دارد نهادهای مورد نیاز کشاورزان باید به راحتی در اختیار آنان قرار بگیرد وکشاورزان دراین زمینه نباید با مشکلاتی مواجه باشند.

 

در ادامه این جلسه احمدی زاده معاون سازمان تعاون روستایی استان فارس با اشاره به توانمندی بخش کشاورزی، دام وطیور شهرستان بیضا در سطح استان و حتی کشور گفت: سازمان تعاون روستایی استان همواره در کنار کشاورزان استان بوده و هست و با ورود به موقع، نسبت به خرید محصولات مازاد برنیاز کشاورزان اقدام نموده که این کمک بزرگی به کشاورزان وتولید کنندگان بخش کشاورزی است.

وی افزود: در سال رونق و جهش تولید باید این کمک و مساعدت‌ها افزایش وتداوم داشته باشد و دراین زمینه سازمان تعاون روستایی استان همکاری و حمایت لازم را خواهد داشت.

 

گفتنی است: در این جلسه عباس دهقانیان به عنوان سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان بیضا منصوب و در این شهرستان مستقر و رسما فعالیت خود را به عنوان اداره مستقل تعاون روستایی شهرستان بیضا آغاز کرد.

تعداد مشاهده خبر28 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal